Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie

 • Ankieta

  Czy podoba Ci się nowa strona?
 • Zobacz też

 • Kontakt

  Biblioteka Publiczna we Włoszczowie
  ul. Kościuszki 11
  29 - 100 Włoszczowa

Bajkolandia

Artykuły

 • Bajkolandia

  W sobotę 17 września podczas Bajkolandii dzieci brały udział w zajęciach z okazji dnia kropki. Jest to święto kreatywnej zabawy i odkrywania dziecięcych talentów. Po obejrzeniu prezentacji na temat tego święta, dzieci wysłuchały opowiadania pt.: „Pola mówi: lubię kropki”. Następnie bawiły się chustą animacyjną. Na zajęciach powstały również piękne prace plastyczne wykonane paluszkami oraz gąsienica z kolorowych kropek.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  Bajkolandia

  Zajęcia ostatniej Bajkolandii wprawiły uczestników w wiosenny nastrój. Dzieci wysłuchały książki pt.: „Muminek i wiosenna niespodzianka”. Z prezentacji multimedialnej dowiedziały się, dlaczego zwierzęta cieszą się z przyjścia wiosny. Następnie wykonywały wiosenne prace plastyczne, które można podziwiać w Filii dla Dzieci.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  Podczas Bajkolandii 19 lutego dzieci uczestniczyły w zajęciach o dinozaurach. Rozwiązywały zagadki i słuchały ciekawostek dotyczących pradawnych stworzeń.
  Z zaciekawieniem wysłuchały opowiadania z książki „Harry i wiaderko pełne dinozaurów”. Następnie w grupach tworzyły plakaty pt.: „Świat dinozaurów”. Zapraszamy do podziwiania prac w Filii dla Dzieci.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-13 12:24:17przez:
Opublikowano:2021-09-13 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:524

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.