Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie

Bajkolandia

Artykuły

 • Bajkolandia

  W sobotę 18 maja 2024 r. dzieci brały udział w zajęciach dotyczących zbliżającego się Dnia Matki. Obejrzały prezentację multimedialną, która przybliżyła im obchody tego święta na całym świecie. Wspólnie rozwiązały krzyżówkę, której hasło brzmiało: „Moja mama”. Następnie dzieci wykonywały portrety swoich mam. Z kolorowych materiałów i bibuły powstały piękne prace. Podczas zajęć nie zabrakło głośnego czytania i zabaw chustą animacyjną.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  W sobotę 16 marca dzieci brały udział w zajęciach świąteczno - wiosennych. Obejrzały prezentację multimedialną o pierwszych oznakach wiosny i rozwiązały quiz. Wysłuchały również bajki pt.: „Marysia i wielkanocne jajka”. Następnie z papieru wykonywały prace plastyczne. Powstały piękne bociany i kolorowe pisanki. Nie zabrakło także wesołych zabaw integracyjnych.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  Podczas ostatniej Bajkolandii 17 lutego dzieci brały udział w zajęciach z okazji Dnia Kota. Na początek obejrzały prezentację multimedialną o kotach. Następnie bawiły się w kocie skojarzenia. Wysłuchały również fragmentu książki pt.: „Przygody kota Filemona”. Okazało się, że nie wszystkie dzieci znały starsze bajki i ich bohaterów. Na koniec wykonały prace plastyczne, na których narysowały kolorowe kotki. To była wspaniała zabawa!

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-13 12:24:17przez:
Opublikowano:2021-09-13 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:2255

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.