Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie

  • Ankieta

    Czy podoba Ci się nowa strona?
  • Zobacz też

  • Kontakt

    Biblioteka Publiczna we Włoszczowie
    ul. Kościuszki 11
    29 - 100 Włoszczowa

Kontakt

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie
ul. Kościuszki 11
29-100 Włoszczowa
tel: (41) 39 42 313
        (41) 39 43 433
e-mail: biblioteka.wloszczowa@gmail.com

 

Numery wewnętrzne:

Dyrektor – 100
Anna Adamczyk
e-mail: a.adamczyk@biblioteka-wloszczowa.pl

Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów – 101
Iwona Niedbał
e-mail: i.niedbał@biblioteka-wloszczowa.pl

Księgowość – 101
Halina Górska
e-mail: h.gorska@biblioteka-wloszczowa.pl

Filia dla Dzieci – 102
Katarzyna Rydzek-Zbierańska
e-mail: k.rydzek@biblioteka-wloszczowa.pl

Czytelnia Internetowa – 103
Mariola Piech
e-mail: m.piech@biblioteka-wloszczowa.pl
Katarzyna Pękala
e-mail: k.pekala@biblioteka-wloszczowa.pl

Wypożyczalnia dla Dorosłych – 104
Małgorzata Kancerek
e-mail: m.kancerek@biblioteka-wloszczowa.pl
Danuta Leoniak
e-mail: d.leoniak@biblioteka-wloszczowa.pl

Czytelnia – 105
Marzena Rydzyk
e-mail: m.rydzyk@biblioteka-wloszczowa.pl
Anna Kowalska
e-mail: a.kowalska@biblioteka-wloszczowa.pl

Izba Regionalna Ziemi Włoszczowskiej
Monika Luzar
e-mail: m.luzar@biblioteka-wloszczowa.pl

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-13 12:15:16przez:
Opublikowano:2021-09-13 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:807

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.