Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie

 • Ankieta

  Czy podoba Ci się nowa strona?
 • Zobacz też

 • Kontakt

  Biblioteka Publiczna we Włoszczowie
  ul. Kościuszki 11
  29 - 100 Włoszczowa

Bajkolandia

Artykuły

 • Bajkolandia

  Podczas ostatniej Bajkolandii 17 lutego dzieci brały udział w zajęciach z okazji Dnia Kota. Na początek obejrzały prezentację multimedialną o kotach. Następnie bawiły się w kocie skojarzenia. Wysłuchały również fragmentu książki pt.: „Przygody kota Filemona”. Okazało się, że nie wszystkie dzieci znały starsze bajki i ich bohaterów. Na koniec wykonały prace plastyczne, na których narysowały kolorowe kotki. To była wspaniała zabawa!

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  Karnawał to czas zabawy, tańca i radości, dlatego na ostatniej Bajkolandii dzieci brały udział w balu. Na początek obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą karnawału. Następnie ze skrzyni wybrały stroje, które ochoczo założyły, aby lepiej poczuć klimat zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych pląsach. Na koniec dzieci wykonywały laurki dla swoich babć i dziadków, którzy 21 i 22 stycznia obchodzą swoje święto. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  W sobotę 16 grudnia 2023 r. podczas Bajkolandii dzieci brały udział w przedświątecznych zajęciach. Na początek obejrzały prezentację multimedialną, która dotyczyła tradycji bożonarodzeniowych. Wysłuchały również bajki autorstwa Barbary Supeł pt.: „Gwiazdka! Nie przeszkadzać!”. Następnie dzieci wykonywały zimowe obrazki i ozdoby na choinki. Nie zabrakło również zabawy w kodowanie. Każda z grup dostała zakodowany obrazek w postaci danych współrzędnych. Odkodowywanie Świętego Mikołaja sprawiło wszystkim wiele radości. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzymał mały upominek.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-13 12:24:17przez:
Opublikowano:2021-09-13 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:1884

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.