Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie

 • Ankieta

  Czy podoba Ci się nowa strona?
 • Zobacz też

 • Kontakt

  Biblioteka Publiczna we Włoszczowie
  ul. Kościuszki 11
  29 - 100 Włoszczowa

Bajkolandia

Artykuły

 • Bajkolandia

  W sobotę 21 stycznia podczas Bajkolandii dzieci uczestniczyły w zajęciach dotyczących Dnia Babci i Dnia Dziadka. Obejrzały prezentację multimedialną i wysłuchały opowiadania pt.: „Dzień Babci i Dziadka”. Następnie każdy uczestnik zajęć starannie wykonał upominki dla babć i dziadków. Powstały piękne laurki i statuetki z masy solnej. Nie zabrakło też ulubionej krzyżówki i wspólnych zabaw integracyjnych.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  W sobotę 19 listopada 2022 r. dzieci uczestniczyły w zajęciach dotyczących niepodległości. Oglądały film pt.: „Polak mały”, rozwiązywały krzyżówkę o Polsce i bawiły się interaktywną mapą polski. Następnie w grupach układały z puzzli godło i flagę polski. Miały także za zadanie narysować to, z czym kojarzą naszą Ojczyznę. Dzieci namalowały morze, lasy, flagę i samochód Warszawę. Nie zabrakło również zabawy z kolorową chustą animacyjną.

   

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  Podczas Bajkolandii 15 października dzieci uczestniczyły w zajęciach o jesieni. Oglądały ciekawą prezentację, rozwiązywały krzyżówkę oraz sprawdzały swoją celność, próbując wrzucić kasztany do wiklinowego koszyczka. Wysłuchały również książki, pt.: „ Pory roku. Skarby jesieni”. Następnie wykonywały jesienne stroiki.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-13 12:24:17przez:
Opublikowano:2021-09-13 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:757

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.