Bajkolandia

Artykuły

 • Bajkolandia

  W sobotę 15 czerwca 2024 r. w Filii dla Dzieci odbyła się smerfastyczna zabawa. Uczestnicy zajęć obejrzeli prezentację multimedialną, dotyczącą smerfów i rozwiązali krzyżówkę. Dzieci wysłuchały także książki pt: „Dziwny smerf”, a następnie miały za zadanie narysować wioskę smerfów. Nie zabrakło także smerfnych hitów w wykonaniu dzieci i wspólnych pląsów.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  W sobotę 18 maja 2024 r. dzieci brały udział w zajęciach dotyczących zbliżającego się Dnia Matki. Obejrzały prezentację multimedialną, która przybliżyła im obchody tego święta na całym świecie. Wspólnie rozwiązały krzyżówkę, której hasło brzmiało: „Moja mama”. Następnie dzieci wykonywały portrety swoich mam. Z kolorowych materiałów i bibuły powstały piękne prace. Podczas zajęć nie zabrakło głośnego czytania i zabaw chustą animacyjną.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  W sobotę 16 marca dzieci brały udział w zajęciach świąteczno - wiosennych. Obejrzały prezentację multimedialną o pierwszych oznakach wiosny i rozwiązały quiz. Wysłuchały również bajki pt.: „Marysia i wielkanocne jajka”. Następnie z papieru wykonywały prace plastyczne. Powstały piękne bociany i kolorowe pisanki. Nie zabrakło także wesołych zabaw integracyjnych.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-13 12:24:17przez:
Opublikowano:2021-09-13 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:2363

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.