W Krainie Troskliwości

Światowy Dzień Pluszowego Misia w bibliotece odbył się w atmosferze troskliwości i radości. Gościliśmy grupę starszaków i maluchów z Przedszkola Samorządowego nr 3 przy ul 1-go Maja.

Przedszkolaki na wizytę w bibliotece zabrały swoich pluszowych przyjaciół i każde dziecko miało możliwość przedstawienia historii dotyczącej swojej przytulanki. Przybyły misie małe, średnie i duże, a każdy piękny, miękki i wyjątkowy.
Przedszkolaki miały również okazję  pobawić się w grupie ze swoimi pluszakami. Najbardziej cieszyła ich zabawa w Stary Niedźwiedź Mocno Śpi, a także Jadą, Jadą Misie. Przedszkolaki na koniec spotkania obejrzały bajkę pt. ”Miś Uszatek”. Ten dzień był pełen uśmiechów i wesołej zabawy.