Wiosennie, kolorowo przed Świętami Wielkanocnymi

logo baj2

Sobotnia Bajkolandia 18 marca w bibliotece wprawiła dzieci w przed wiosenno-świąteczny nastrój. Dzieci podczas spotkania tworzyły kwiaty z krepiny. Powstały piękne róże, krokusy i tulipany, a także baranki z waty, wielkanocne pisanki i kurczaczki z cekinów oraz z kolorowej tasiemki różne ozdoby świąteczne. Dzieci również brały udział w zabawach grupowych w głuchy telefon, ruchome kółko i krzyżyk, tasiemiec. Najwięcej radości dostarczyła im zabawa z chustą animacyjną - naleśnik, złodziej, zachowaj równowagę – to tylko niektóre zabawy cieszące się największą popularnością.