Kwiaty od przedszkolaków

logo kob2003

Miłą niespodziankę sprawiły bibliotekarkom dzieci z przedszkola nr 3 przy ul. 1- go Maja, zaprezentowały program artystyczny z okazji Dnia Kobiet. Obejrzały go również pensjonariuszki z Domu Pomocy Społecznej wraz z opiekunkami oraz pani dyrektor przedszkola. Wielkimi brawami nagrodzona została inscenizacja wiersza J. Brzechwy „Żuk” oraz występy taneczne chłopców i dziewczynek. Mali mężczyźni złożyli wszystkim Paniom życzenia z okazji ich święta oraz podarowali własnoręcznie zrobiony kwiatek.