Słoneczka w Bibliotece

logo slo

cpcd

Grupa Słoneczek z Przedszkola Samorządowego nr 2 pod opieką Pani Renaty Janus i Anety Bauer odwiedziła bibliotekę. Dla niektórych była to pierwsza wizyta, dlatego też zostały zapoznane z księgozbiorem oraz pracą bibliotekarzy. Korzystając z przypadającej rocznicy śmierci Marii Kownackiej przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, na których poznały sylwetkę twórczą pisarki oraz wysłuchały fragmentów bajki o Przygodach Profesora Biedronki, a także Razem ze Słonkiem cz.1 Przedwiośnie. Dzieci chętnie sięgały po inne bajki i obiecały, że będą odwiedzać bibliotekę nie tylko z grupą przedszkolną, ale także z rodzicami.