Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów !2014/przedszkolak oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

„Przedszkolak bezpieczny w Internecie”

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów !2014/przedszkolak oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 20 lutego dzieci z Przedszkola Nr 3 przy ul. 1 Maja brały udział w zajęciach dotyczących bezpiecznego korzystania z Internetu, których partnerem jest Fundacja Orange.

 

 

Starszaki obejrzały kreskówki edukacyjne „Owce w Sieci” opowiadające o zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu i telefonów komórkowych. Każda bajka kończyła się morałem, mówiącym jak uniknąć zagrożeń. Następnie z kłębka wełny tworzyły własną Sieć łączącą komputery. Przedszkolaki wysłuchały krótkiego opowiadania „Mój przyjaciel Necio”, które zapoznało je z pojęciami komputer i Internet. Ostatnim zadaniem było odnalezienie i pokolorowanie na klawiaturze liter i utworzenie z nich wyrazów.
Tego typu zajęcia są bardzo ważne dla dzieci ponieważ, uczą je, w jaki sposób uniknąć zagrożeń w Internecie oraz prawidłowych reakcji w momencie zetknięcia z nimi.

{gallery width=200 height=250 cols=3 rows=7 orientation=vertical}!2014/przedszkolak{/gallery}

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk