Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie

Seminarium bibliotekarzy powiatu włoszczowskiego

25 czerwca 2024 roku pracownicy merytoryczni bibliotek publicznych powiatu włoszczowskiego (21 osób) uczestniczyli w szkoleniu wyjazdowym zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną we Włoszczowie. Miejscem szkolenia bibliotekarzy była Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksa Raka w Krasocinie. Celem spotkania było poznanie struktury organizacyjnej i warunków funkcjonowania krasockiej biblioteki.

W ramach seminarium uczestnicy zapoznali się z formami pracy z użytkownikiem biblioteki, metodami promocji swoich działań oraz wymienili się doświadczeniami i pomysłami. Następnie wybraliśmy się do nowo otwartej Placówki Kultury w Krasocinie. Ten nowy obiekt kulturalny jest siedzibą Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Krasocin oraz Zespołu Tanecznego APLAUZ oraz miejscem różnorodnych wydarzeń i imprez kulturalnych. Kolejnych punktem spotkania było zwiedzanie zabytkowego Wiatraka holenderskiego w Krasocinie. Obecnie wiatrak jest zrewitalizowany i stanowi ciekawą atrakcję turystyczną, w której mieści się Krasockie Muzeum Chleba.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-06-26 14:10:43przez:
Opublikowano:2024-06-26 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:74

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.