Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie

Dyskusyjny Klub Książki z Kurzelowa na obchodach Święta Wolnych Książek

Dnia 12 czerwca 2024 r. klubowiczki z Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Bibliotece Publicznej we Włoszczowie Filia w Kurzelowie, na zaproszenie bibliotekarki ze Szkoły Podstawowej w Kluczewsku uczestniczyły w obchodach Święta Wolnych Książek. Przedszkolaki i uczniowie wysłuchali czytanych przez panie wierszy, bajek, opowiadań z książek przygodowych i fantastycznych.

Klubowiczki przeprowadziły również pogadankę na temat ulubionych przez dzieci książek i zachęcały do częstego czytania. Ogólnopolskie Święto Wolnych Książek – bookcrossing, to akcja celebrująca czytanie, polegająca na dzieleniu się pasją uwalniania książek, które będzie mogła wziąć i przeczytać inna osoba. Akcja promująca czytelnictwo zakłada, że książki powinny podróżować, krążyć z rąk do rąk, aby mogły żyć i spełniać swoją rolę. Dzięki tym podróżom są czytane ponownie.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-06-13 15:03:08przez:
Opublikowano:2024-06-13 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:42

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.