Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie

 • Ankieta

  Czy podoba Ci się nowa strona?
 • Zobacz też

 • Kontakt

  Biblioteka Publiczna we Włoszczowie
  ul. Kościuszki 11
  29 - 100 Włoszczowa

Warsztaty przyrodniczo – artystyczne o pszczołach

W poniedziałek 26 września 2022 r. w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie odbyły się warsztaty przyrodniczo – artystyczne z Małgorzatą Więckowicz – Żyłą, psychologiem, fotografem i przyrodnikiem. Uczestniczyli w nich uczniowie klas trzecich z włoszczowskich podstawówek.

Były to zajęcia kształtujące proekologiczną postawę wśród dzieci. Miały na celu uwrażliwić uczestników na piękno otaczającej nas przyrody oraz uzmysłowić jak ważne są dla nas pszczoły. Poprzez zabawę dzieci dowiedziały się wiele ciekawostek o pszczołach i innych owadach. Pani Małgorzata miała ze sobą gadżety, które bardzo zaciekawiły dzieci. Specjalne okulary pozwalały zobaczyć jak pszczoły widzą świat. Największe zainteresowanie wzbudził jednak mikroskop, przez który oglądały skrzydełka pszczoły i inne ciekawe preparaty.

Zajęcia odbyły się w ramach projektu „Maluch i Rodzic w Bibliotece” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-09-27 15:00:08przez:
Opublikowano:2022-09-27 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:89

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.