Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pasowanie na Czytelnika

logopas0515

logopas0515

Dnia 13 maja 2019 roku w Bibliotece Publicznej w Koniecznie odbyło się pasowanie na Czytelnika czyli oficjalne przyjęcie uczniów klasy I do grona czytelników biblioteki. W pasowaniu wzięła udział klasa I ze Szkoły Podstawowej w Koniecznie, która przybyła do biblioteki wraz ze swoją wychowawczynią Panią Reginą Ślęzak.

Pierwszaki zostały zapoznane z księgozbiorem, zasadami wypożyczania książek oraz regulaminem biblioteki. Dowiedziały się także jak powstaje książka oraz jakie etapy przechodzi, zanim trafi na biblioteczną półkę. Przed złożeniem przyrzeczenia dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o książki oraz odgadywały zagadki, które sprawdziły ich znajomość baśni i bajek. Następnie przyszli czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, a po złożeniu przysięgi otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk