Dzień Kota

logokot0218

18 lutego 2019r. Biblioteka Publiczna w Koniecznie wraz z przedszkolakami świętowała Światowy Dzień Kota.

Dzieci bardzo chętnie rozmawiały o swoich puszystych pupilach, o ich śmiesznych poczynaniach, pielęgnacji oraz jak z nimi spędzają wolny czas. Zapoznały się z kocią literaturą na co dzień dostępną w bibliotece oraz wysłuchały wierszyka pt.: „Jak kotek zwierzęta mlekiem częstował” Heleny Bechlerowej. Przedszkolaki podczas zabaw wykazały się dużą wiedzą na temat kocich bohaterów bajek oraz ćwiczyły koncentrację podczas układania puzzli. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały kolorowanki z podobiznami kotów, które pięknie pokolorowały.