„Randka w ciemno z książką”

zakochajsie

„Randka w ciemno z książką” to akcja zachęcająca do zakochania się w czytaniu i nasza walentynkowa propozycja czytelnicza.

Co zrobić, aby w niej wziąć udział? Wystarczy w dniach od 12 do 16 lutego 2019 r. przyjść do Wypożyczalni dla Dorosłych i wypożyczyć książkę szczelnie zapakowaną w szary papier, ukrywając autora i tytuł.. W ten sposób chcemy wszystkich zachęcić do poszukiwań literackich i wyjścia poza swoje czytelnicze przyzwyczajenia. Walentynki to świetna okazja do zakochania się w czytaniu, bo książka to świetny kompan na długie zimowe wieczory, bezsenne noce, wypady urlopowe i wspólny odpoczynek. Zapraszamy do wypożyczania w ciemno i odpakowania wybranej książki dopiero w domu i zakochania się w ten sposób w czytaniu nie tylko na Walentynki, ale na całe lata.