Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Randka w ciemno z książką”

zakochajsie

zakochajsie

„Randka w ciemno z książką” to akcja zachęcająca do zakochania się w czytaniu i nasza walentynkowa propozycja czytelnicza.

Co zrobić, aby w niej wziąć udział? Wystarczy w dniach od 12 do 16 lutego 2019 r. przyjść do Wypożyczalni dla Dorosłych i wypożyczyć książkę szczelnie zapakowaną w szary papier, ukrywając autora i tytuł.. W ten sposób chcemy wszystkich zachęcić do poszukiwań literackich i wyjścia poza swoje czytelnicze przyzwyczajenia. Walentynki to świetna okazja do zakochania się w czytaniu, bo książka to świetny kompan na długie zimowe wieczory, bezsenne noce, wypady urlopowe i wspólny odpoczynek. Zapraszamy do wypożyczania w ciemno i odpakowania wybranej książki dopiero w domu i zakochania się w ten sposób w czytaniu nie tylko na Walentynki, ale na całe lata.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk