Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FERIE W FILII BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W CZARNCY

logfer0130

logfer0130

W dniach 23 i 24 stycznia 2019 r. w FILII BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ w Czarncy odbyły się zajęcia dla dzieci. Pierwszy dzień upłynął pod hasłem: „Podróże z piratami”. Uczestnicy poznawali ciekawostki o piratach, poszukiwali skrzyni ze skarbami, rozwiązywali testy i zagadki, wykonywali pirackie zadania. Wiele radości sprawiło im chodzenie po linach żeglarskich oraz nauka marynarskich węzłów: ósemkowego i ratowniczego. Poszukiwali również diamentów ukrytych w gipsowej, pirackiej skrzyni, które otrzymali na zakończenie spotkania.

Drugi dzień zajęć rozpoczął się spotkaniem z asp. szt. Marcinem Suchackim, który rozmawiał z dziećmi o bezpieczeństwie: na drodze , w szkole i w domu, podczas zabaw zimowych, w czasie korzystania z Internetu. Następna część zajęć związana była z powiedzeniem: ŚMIECH TO ZDROWIE. Dzieci wyszukiwały zabawne żarty, grały w grę: „ŚMIEJ SIĘ”, podczas której wykazały się zdolnościami aktorskimi. Wykonały także zabawne postacie z masy solnej.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk