Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

,,Hu, hu, ha zima nie jest taka zła!”

IMG 0018

IMG 0018

Biblioteka Publiczna w Koniecznie podczas ferii zorganizowała ciekawe zajęcia dla dzieci. Spotkania w bibliotece przebiegły pod hasłem ,,Hu, hu, ha zima nie jest taka zła!” i odbywały się w dniach od 21 do 24 stycznia.

21 stycznia w pierwszej części zajęć, odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie. Asp.szt. Jacek Łapot i st.asp. Rafał Tomczyk rozmawiali z dziećmi na temat zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Uczestnicy zajęć dowiedzieli się jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. W drugiej części poniedziałkowego spotkania dzieci wykonywały laurki dla swoich babć. Kolejne zajęcia, które odbyły się pod hasłem ,,Plastyka dla smyka” dotyczyły papieroplastyki. Uczestnicy zajęć wykonywali skarbonki-zwierzaki za pomocą techniki papier mache. Z przyniesionych materiałów powstały piękne pingwinki oraz miś panda. Ostatnie zajęcia podczas ferii w całości przeznaczone były na zabawę. Dzieci rozwiązywały krzyżówkę i zagadki, bawiły się w kalambury, zabawy ruchowe oraz gry pamięciowe i zręcznościowe.

Zajęcia feryjne były okazją do pożytecznego spędzenia wolnego czasu oraz do spotkania się z rówieśnikami.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk