Odbierz kod do wirtualnej czytelni IBUK Libra

ibuk1

Czytelnikom naszej biblioteki przypominamy, że mogą korzystać z książek w wersji elektronicznej za pośrednictwem wirtualnej czytelni IBUK Libra. Wystarczy przyjść do biblioteki i odebrać indywidualny kod PIN umożliwiający dostęp do czytelni na rok 2019.

Zapraszamy!

Korzystanie z czytelni IBUK Libra nic nie kosztuje. Po otrzymaniu indywidualnego kod PIN, należy zarejestrować się na stronie serwisu. Potem korzystanie z wirtualnej czytelni jest już bardzo proste – wystarczy komputer, tablet lub laptop z dostępem do Internetu.

Czytelnia http://www.libra.ibuk.pl/ zapewnia przede wszystkim dostęp do elektronicznych wersji książek z zakresu literatury akademickiej i specjalistycznej (m.in. nauki ekonomiczne, nauki humanistyczne, nauki matematyczno-przyrodnicze, nauki społeczne, prawo, słowniki, leksykony, kompendia, medycyna), a także literatury popularnej (m.in. literatura dla dzieci i młodzieży, literatura faktu, literatura piękna, literatura popularnonaukowa). Zapraszamy do odbierania kodów i czytania książek w wirtualnej czytelni.

ibuk2