Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odbierz kod do wirtualnej czytelni IBUK Libra

ibuk1

ibuk1

Czytelnikom naszej biblioteki przypominamy, że mogą korzystać z książek w wersji elektronicznej za pośrednictwem wirtualnej czytelni IBUK Libra. Wystarczy przyjść do biblioteki i odebrać indywidualny kod PIN umożliwiający dostęp do czytelni na rok 2019.

Zapraszamy!

Korzystanie z czytelni IBUK Libra nic nie kosztuje. Po otrzymaniu indywidualnego kod PIN, należy zarejestrować się na stronie serwisu. Potem korzystanie z wirtualnej czytelni jest już bardzo proste – wystarczy komputer, tablet lub laptop z dostępem do Internetu.

Czytelnia http://www.libra.ibuk.pl/ zapewnia przede wszystkim dostęp do elektronicznych wersji książek z zakresu literatury akademickiej i specjalistycznej (m.in. nauki ekonomiczne, nauki humanistyczne, nauki matematyczno-przyrodnicze, nauki społeczne, prawo, słowniki, leksykony, kompendia, medycyna), a także literatury popularnej (m.in. literatura dla dzieci i młodzieży, literatura faktu, literatura piękna, literatura popularnonaukowa). Zapraszamy do odbierania kodów i czytania książek w wirtualnej czytelni.

ibuk2

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk