jaselkalogo

W piątek 11 stycznia dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 przy ulicy 1 Maja przedstawiły Jasełka Bożonarodzeniowe dla pracowników biblioteki, pensjonariuszek Domu Pomocy Społecznej i zaprzyjaźnionych klubowiczek Dyskusyjnego Klubu Książki. Dzięki wyjątkowej grze młodych aktorów mogliśmy przeżyć historię Marii i Józefa i odkryć na nowo wydarzenia, które miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu. Widownia była pełna podziwu dla dużego zaangażowania w odgrywane role. Bardzo dziękujemy małym artystom.