Sobotnia Bajkolandia

mikolajlogo

W dniu 15 grudnia Sobotnia Bajkolandia upłynęła w świątecznej atmosferze. Dzieci wysłuchały opowiadania pt.: „Zagubiony list” autorstwa Anieli Cholewińskiej – Szkolik. Wspólnie rozwiązywały świąteczną krzyżówkę. Jej hasło Radosne Święta, stanowiło temat do dalszej rozmowy. W atmosferze radości oczekiwały na przyjście „Świątecznego gościa”. Święty Mikołaj zjawił się z workiem prezentów. Wszystkie grzeczne dzieci (innych nie było) otrzymały drobne upominki. Również sam Darczyńca otrzymał własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Nie zabrakło także wierszyków i piosenek.