Promocja tomiku poezji

Nalepa

14 grudnia 2018 roku w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie odbyło się spotkanie promujące tomik wierszy Patryka Nalepy pod tytułem „Z pamiętnika młodego romantyka”.

Spotkanie prowadziła p. Jolanta Tyjas. Wiersze autora czytali Michał Piorun, Joanna Bulska, Michał Szafrański a także Robert Nalepa. Iwona Dusza oraz Wójt Gminy Krasocin Ireneusz Gliściński zaprezentowali zaaranżowane muzycznie wybrane wiersze Patryka. Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła wykonanie gromkimi brawami. Także występ Artura Frączka porwał publiczność do wspólnego śpiewu. List gratulacyjny dla debiutującego poety w imieniu starosty włoszczowskiego odczytał Rafał Pacanowski. Również Burmistrz Grzegorz Dziubek pogratulował Partykowi wydania tomiku i życzył dalszych sukcesów.

Na zakończenie spotkania Patryk Nalepa podziękował wszystkim zebranym za przybycie, a rodzicom i przyjaciołom za pomoc i wsparcie, bez których nie powstałby tomik poezji.