Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Pluszowego Misia w bibliotece

miski

miski

Dnia 26 listopada przedszkolaki z grupy „Biedroneczki” na zaproszenie Filii Biblioteki Publicznej w Kurzelowie uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem misiem. Przybyły misie małe i duże, białe, brązowe i różowe. Każdy był piękny i wyjątkowy.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię pluszowego misia, bawiły się przy piosenkach „Jadą, jadą misie” i „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Dla dzieci przygotowano również wiele atrakcji m.in. zabawy ruchowe i gimnastyka z misiami, zgadywanki, układanie misiowych puzzli, zabawy z chustą animacyjną, a także degustacja miodku.

Przedszkolaki obejrzały bajki o najpopularniejszych misiach z czasów swoich rodziców m.in. o Misiu Uszatku i Misiu Colargolu. W czasie spotkania nie zabrakło głośnego czytania podczas, którego bibliotekarka przeczytała opowiadanie Czesława Janczarskiego pt: ”Bajki Misia Uszatka”.

Na zakończenie dzieci otrzymały dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia oraz słodki upominek.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk