Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Pluszowego Misia

logomis1203

logomis1203

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. W środę 28 listopada Biblioteka Publiczna w Koniecznie wraz z przedszkolakami świętowała Dzień Pluszowego Misia.

 

 

 

Tego dnia każde dziecko przyniosło ze sobą swojego przyjaciela - Misia, o którym mogło opowiedzieć kolegom. Dzieci zostały zaproszone przez bibliotekarkę do wspólnej zabawy . Na początek była gimnastyka ze swoim pluszakiem oraz zagadki obrazkowe. Przedszkolaki wspólnie ślicznie recytowały wierszyk o misiu, który przygotowały specjalnie na tę okazję. Wysłuchały także wierszyka Czesława Janczarskiego pt. : ,,Naprawiamy misia”. Było sporo śmiechu podczas zabawy "Stary niedźwiedź mocno śpi" ale najwięcej radości sprawiła dzieciom możliwość zabawy ze swoim ukochanym pluszakiem. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały kolorowanki z misiem, które pięknie pokolorowane ozdobiły przedszkolną wystawkę.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk