logomis1129

26 listopada w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Filię dla Dzieci odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 przy ulicy 1 Maja.

Obejrzały one prezentację multimedialną, która przybliżyła dzieciom historię pluszowego niedźwiadka. Dzieci rozwiązywały quiz z wiedzy o bajkach w których występują misie. Doskonale poradziły sobie ze wszystkimi zagadkami. Następnie przedstawiały misie, z którymi przyszły do biblioteki. Opowiadały jak mają na imię i od kogo je dostały. Na zakończenie wysłuchały opowiadania pt. :„Zagubiony podarunek” z książki „Bajki o misiach” autorstwa Anieli Cholewińskiej – Szkolik, a w Czytelni Internetowej korzystając z kolorowanek on – line, stworzyły portret własnego misia.