Seminarium powiatowe bibliotekarzy

logohur1123

Drugie, tegoroczne seminarium szkoleniowe bibliotekarzy powiatu włoszczowskiego odbyło się 23 listopada. Pierwsza część spotkania dotyczyła wykorzystania fotografii w promocji działań biblioteki (Sylwester Cieśla, Centrum Zabezpieczenia Informacji w Kielcach). Następnie dyrektorzy i kierownicy bibliotek publicznych powiatu włoszczowskiego omówili działalność bibliotek w roku 2018. Szkolenie zakończyło się wykładem „Literatura i sztuka Młodej Polski z dzisiejszej perspektywy” (prof. dr hab. Elżbieta Hurnik, Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie). Wykładu wysłuchali bibliotekarze oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego we Włoszczowie i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie wraz z opiekunami.