Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sobotnia Bajkolandia

logobaj1121

logobaj1121

W sobotę 17 listopada w Filii dla Dzieci odbyły się warsztaty czytelniczo – aktorskie „Bezpiecznie przez życie”. Zajęcia realizowane są przez Fundację Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie, a współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Gminy Włoszczowa. Jest to zadanie publiczne pod hasłem „Wygraj z nudą 3!”. Warsztaty przeprowadziły: Pani Katarzyna Kuzincow, Pani Agnieszka Skrobisz, Pani Anna Drążyk oraz asp. Monika Jałocha z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie.

Na zajęciach uczniowie czytali swoje opowiadania, które dotyczyły bezpieczeństwa. Warto wspomnieć, że niebawem mają być wydane. Stanowiły one inspirację do dyskusji o tym co wolno, a czego lepiej nie robić. Dzieci doskonale wiedziały, że nie można rozmawiać z nieznajomymi, brać od nich słodyczy oraz chodzić samemu do lasu. Natomiast asp. Monika Jałocha przypomniała o bezpiecznym poruszaniu się na jezdni w formie quizu, z którym dzieci również poradziły sobie bardzo dobrze. Następnie grały w gry edukacyjne i wykonywały rysunki dotyczące czytanych wcześniej opowiadań. Były to bardzo ciekawe zajęcia.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk