Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komputer nie taki str@szny – warsztaty komputerowe dla seniorów

logokomp1012

logokomp1012

Dnia 10 października 2018 roku w Czytelni Internetowej rozpoczęła się X edycja warsztatów komputerowych dla seniorów pod hasłem „Komputer nie taki str@szny”. Zajęcia odbywają się w każdą środę. Podczas kursu seniorzy poznają podstawy korzystania z komputera oraz Internetu. Uczą się m.in. obsługi myszki i klawiatury, pisania dokumentu tekstowego, zakładania konta pocztowego, używania poczty elektronicznej oraz wyszukiwania informacji w sieci. Ponadto zapoznają się z serwisem społecznościowym Facebook. Uczestnicy warsztatów będą mieć także okazję do zdobycia innych umiejętności oraz przekonania się, że jeden komputer daje wiele możliwości.

Warsztaty komputerowe są bezpłatne. Mają na celu przede wszystkim przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób powyżej pięćdziesiątego roku życia.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk