Młodzież z Internatu w Bibliotece

internat0927

W dniu 25 wrzesień 2018r. Bibliotekę Publiczną we Włoszczowie odwiedziła młodzież z Internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie. Grupa zapoznała się z funkcjonowaniem poszczególnych agend bibliotecznych tj. Wypożyczalni dla Dorosłych, Czytelni, Czytelni Internetowej, Filii dla Dzieci i ich zbiorami. Zwiedzili również Izbę Regionalną Ziemi Włoszczowskiej i wysłuchali krótkich informacji dotyczących zebranych eksponatów.