Sobotnia Bajkolandia

logobaj0919

W sobotę 15 września podczas Sobotniej Bajkolandii dzieci miały okazję dowiedzieć się, jakim świętem i jaką historie ma Międzynarodowy Dzień Kropki przypadający tego dnia.

Dzieci miały za zadanie połączyć kropki, z których powstawały różne zwierzęta. Następnie w parach grały w „Obrysuj kropki”. Gra polegała na rzucaniu kostką i obrysowaniu takiej liczby kropek jaka wypadła na kostce. Wygrywały te osoby, które narysowały więcej pętli z kropkami. Uczestnicy malowali również swoje obrazy z kropek. Oprócz tego słuchali bajek i bawili się chustą animacyjną.