Biblioteka na XVIII Dożynkach Wojewódzkich we Włoszczowie

Doynkiwoj

W niedzielę 2 września Biblioteka Publiczna we Włoszczowie wzięła udział w Dożynkach Wojewódzkich. Dzieci odwiedzające nasze stoisko mogły pokolorować przestrzenne domki i zamki, kolorowanki z bajkowymi postaciami i odpowiedzieć na zagadki literackie. Każdy, kto nas odwiedził nie odszedł z pustymi rękami, obdarowywaliśmy dzieci książeczkami i innymi gadżetami ufundowanymi przez Gminę Włoszczowa. Stoisko przyciągało uwagę gości i cieszyło się dużym zainteresowaniem.