Wakacyjne spotkania z książką

logo wak9

W dniach 23 i 30 sierpnia 2018 roku w Bibliotece Publicznej w Koniecznie odbyły się ostatnie w te wakacje spotkania z dziećmi.

Zajęcia, które odbyły się 23 sierpnia dotyczyły aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz zdrowego stylu życia. Podczas zajęć dzieci bawiły się w różne zabawy ruchowe oraz brały udział w zawodach sprawnościowych. Rozwiązywały zagadki olimpijskie i grały w kalambury. Wysłuchały również opowiadania o małej psotnicy Maszy z książki pt.: Moje bajeczki o psikusach i psotach. Masza i Niedźwiedź”. Dzieciaki wykonywały także pracę plastyczną na temat ich ulubionej dyscypliny sportowej.

Ostatnie wakacyjne zajęcia 30 sierpnia miały niecodzienny przebieg, gdyż poprowadziły je dzieci. Uczestnicy podawali propozycje różnych zabaw. Bawiliśmy się m.in. w Pytanie czy wyzwanie”, Memory” czy Gorące krzesła”. Uczestnicy zajęć ćwiczyli swój umysł podczas rozwiązywania rebusów i labiryntów. Dzieci wspominały także swoje letnie przygody i opowiadały o pamiątkach przywiezionych z wakacji.

Biblioteka Publiczna w Koniecznie dziękuje wszystkim dzieciom za udział w zajęciach oraz za miło spędzony czas i zaprasza do korzystania ze zbiorów Biblioteki przez cały rok.