Wakacyjne zajęcia w Bibliotece Publicznej w Czarncy

logowak0720

W dniach: 11,12 i 16 lipca 2018 r. w FILII BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ w CZARNCY odbyły się wakacyjne zajęcia dla dzieci.

W dniu 12.07.2018 r. dzieci z zapałem przystąpiły do malowania kamieni, inspirując się naturą, przyrodą i jej barwami. Powstały wspaniałe: kaktusy, biedronki, osy, kolorowe rybki i robaczki.

W poniedziałek 16 lipca na życzenie uczestników odbył się dalszy ciąg zajęć pod hasłem „Malujemy darami i barwami natury”. Dzieci poznały zasady malowania pejzażu i same przystąpiły do tworzenia barwnych prac techniką mieszaną łączącą malarstwo i odbijanie motywów roślinnych. W przerwach dzieci słuchały wierszy i rymowanek, uczyły się zabawnych wyliczanek, bawiły się w zabawy doskonalące spostrzegawczość i szybkie zapamiętywanie.

Wszystkie dzieci były zadowolone z udziału w tak różnorodnych zajęciach. Kolejne wakacyjne zajęcia odbędą się w dniach: 22,23.08.2018r.