Delegacja z Ukrainy gościła w Bibliotece

logoukr0517

15 maja Bibliotekę odwiedziła grupa ukraińskich nauczycieli, dyrektorów szkół, kierowników wydziałów oświaty oraz ośrodków metodycznych. Goście zapoznali się ze specyfiką pracy Biblioteki, jej agendami, zasadami wypożyczania i udostępniania zbiorów z wykorzystaniem systemu bibliotecznego Mak+.

Grupa miała okazję poznać Bibliotekę jako instytucję kultury odpowiedzialną za upowszechnianie wiedzy i informacji, sprzyjającą rozwojowi kultury wśród społeczności lokalnej.

Delegacja przebywała na zaproszenie Fundacji Solidarności Międzynarodowej Solidarity Fund PL.