Święto Flagi

logoFlaga0504

W dniu 2 maja Bibliotekę Publiczną we Włoszczowie odwiedziły przedszkolaki, aby uczestniczyć w zajęciach z okazji Święta Flagi. Dzieci z zainteresowaniem rozmawiały o barwach narodowych i patriotyzmie. Własnoręcznie wykonały piękne kotyliony. W Czytelni Internetowej korzystały z portalu edukacyjnego „Historia w kolorach” stworzonego przez Instytut Pamięci Narodowej. Portal skierowany jest do najmłodszych odbiorców historii, który w przystępnej formie przybliża dzieje Polski i Polaków.