Sobotnia Bajkolandia

logo2104

21 kwietnia Sobotnia Bajkolandia upłynęła pod hasłem: „Pomagamy i świat oczyszczamy”. Dzieci wysłuchały książki pt.; „Pstryk! Jak oszczędzać energię”, dzięki której dowiedziały się, dlaczego ważne jest oszczędzanie prądu. Aby utrwalić wiadomości rozwiązywały krzyżówkę, której hasło „Przyjaciel przyrody” wpisało się w przypadający Dzień Ziemi. Uczestnicy spotkania poznali zasady segregacji śmieci. Wklejali wydrukowane przykłady odpadów na odpowiednie kolory kartek. Na koniec wspólnie wykonywali plakat ich wizji Ziemi.