Seniorzy w bibliotece

logosenior0416

W dniu 6 kwietnia 2018r. Bibliotekę Publiczną we Włoszczowie odwiedziła grupa z włoszczowskiego Klubu Senior+ wraz z opiekunem Panią Sylwią Murzynowską. Grupa zapoznała się z funkcjonowaniem poszczególnych agend bibliotecznych tj. Wypożyczalni dla Dorosłych, Czytelni, Czytelni Internetowej, Filii dla Dzieci i ich zbiorami. Zwiedzili również Izbę Regionalną Ziemi Włoszczowskiej i wysłuchali informacji dotyczących historii powstania Izby. Oglądając zebrane eksponaty goście podzielili się refleksją i wspomnieniami z minionych lat.