Rozstrzygnięcie konkursu „Kolorowa Wielkanoc”

lowca

23 marca 2018 r. w Filii Bibliotecznej w Kurzelowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt: „Kolorowa Wielkanoc” zorganizowanego z okazji Świąt Wielkanocnych.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji oraz pogłębianie wiedzy na temat symboli Świąt Wielkanocnych, zachęcanie do rozwijania warsztatu twórczego dzieci i sięganie po nowe techniki plastyczne, pobudzanie wyobraźni oraz kreatywności.

Praca komisji konkursowej nie należała do najłatwiejszych, gdyż wszystkie prace urzekały pięknem, pomysłowością i odznaczały się różnorodną formą wykonania.

Jury w składzie: przewodniczący - Anna Adamczyk dyr. Biblioteki Publicznej we Włoszczowie; Małgorzata Kancerek – bibliotekarz; Iwona Niedbał - bibliotekarz przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych dla następujących osób:

Kategoria przedszkole-zerówka

I miejsce Lena Standerska

II miejsce Stanisław Gryczko

III miejsce Oskar Wnuczek

Wyróżnienie Julia Celebańska

Kategoria kl. I-III

I miejsce Milena Stępień

II miejsce Maciej Janus

III miejsce Szymon Celebański

Wyróżnienie Jakub Kryczka

Kategoria kl. IV-VI

I miejsce Julia Noga

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom gratulujemy.