Styczniowe spotkanie DKK w Kurzelowie

instytut new

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI
DZIAŁA POD PATRONATEM INSTYTUTU KSIĄŻKI

Dnia 31.01.2018r. odbyło się kolejne spotkanie DKK. Uczestniczyło w nim 5 pań. Omawiałyśmy książkę Mai Kotarskiej „Gdzie ja miałam oczy”. Książka opowiada o kobiecie zdradzonej przez męża, o rozterkach i przemyśleniach-dlaczego akurat ja?. Bohaterka postanawia zmienić otoczenie i wyjeżdża do prowincjonalnego miasteczka i chociaż stara trzymać się na uboczu, to wciąż znajduje się w centrum wydarzeń. Kochająca matka i przyjaciele robią wszystko, by ponownie wydać ją za mąż. Ale ona powoli zaczyna wierzyć, że juro będzie lepiej, że da sobie radę ze wszystkim. Marta pokazuje jak można zmienić swoje życie na o wiele lepsze po zdradzie męża. Powieść czyta się lekko, szybko i przyjemnie.