„Książka pod choinkę”

logoksi0209

7 lutego w Filii dla Dzieci odbyło się rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego „Książka pod choinkę”, organizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 3 przy ulicy 1 Maja. To był szczególny dzień zwłaszcza dla Ewy Kuzincow, która napisała książeczkę pt.: „Boże Narodzenie – moc cudów” i Klaudyny Mrozowskiej, która opisała swoje przygody w książce pt.: „Moje wspaniałe wakacje”. Uczestnicy spotkania po wysłuchaniu treści opowiadań zadawali pytania małym autorkom. Dziewczynki chętnie opowiadały o swoich pomysłach i przeżyciach. W nagrodę otrzymały wspaniałe książki regionalnej pisarki Pani Teresy Ostrowskiej oraz inne upominki.