Mały Pingwin Pik-Pok

logopikpok

17 stycznia przypadała 100. rocznica urodzin Adama Bahdaja – autora powieści dla dzieci i młodzieży. Z tej okazji Bibliotekę Publiczną we Włoszczowie odwiedziły starszaki z Przedszkola Samorządowego nr 3 przy ulicy 1 Maja. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną przedstawiającą życiorys i twórczość autora. Następnie z Pingwinem Pik-Pokiem wyruszyły w podróż na Wyspy Śniegowych Burz. Po wysłuchaniu historii zabawnego pingwinka wykonały piękne ilustracje, nie tylko na papierze, ale także w programie komputerowym Paint w Czytelni Internetowej.