Sobotnia Bajkolandia

logoswieta1812

W dniu 16 grudnia Sobotnia Bajkolandia upłynęła w świątecznej atmosferze. Po wysłuchaniu „Opowieści wigilijnej” według Charlesa Dickensa, dzieci chętnie podjęły dyskusję o postępowaniu głównego bohatera. Następnie wspólnie rozwiązywały świąteczną krzyżówkę, której hasłem było słowo -wigilia. Dużą frajdę sprawiło uczestnikom wykonywanie łańcucha choinkowego. Podzieleni na dwie drużyny rywalizowali o to, która grupa wykona dłuższy łańcuch. Wszystkie dzieci były bardzo grzeczne, dlatego odwiedził je Święty Mikołaj i obdarował drobnymi upominkami.