Wycieczka do Biblioteki

logowyc0812

W dniu 30 listopada 2017r. Bibliotekę Publiczną we Włoszczowie odwiedzili uczniowie klasy VII ze Szkoły Podstawowej w Koniecznie wraz z opiekunami Anną Kowal i Marzanną Kościńską. Grupa zapoznała się z funkcjonowaniem poszczególnych agend bibliotecznych tj. Wypożyczalni dla Dorosłych, Czytelni, Czytelni Internetowej, Filii dla Dzieci i ich zbiorami. Zwiedzili również Izbę Regionalną Ziemi Włoszczowskiej i wysłuchali informacji dotyczących zebranych eksponatów.