Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień pluszowego misia

mis2

mis2

25 listopada swoje święto obchodził najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci - pluszowy miś.

Z tej okazji Filia Biblioteczna w Kurzelowie zaprosiła dzieci z oddziału przedszkolnego „Motylki” na wspólne świętowanie urodzin misia. Impreza rozpoczęła się od pogadanki. Maluchy poznały historię pluszowego misia oraz ciekawostki z życia misiów. W czasie spotkania nie zabrakło głośnego czytania podczas, którego bibliotekarka przeczytała opowiadanie M. Mikloś pt: „O kapryśnym niedźwiadku”.

Jak na urodziny przystało było dużo zabaw, tańców i mnóstwo śmiechu. Nie zabrakło również tradycyjnej zabawy „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Maluchy wykonywały również prace plastyczne wyklejając misia na papierowym talerzyku, a także tworzyły go z rozsypanki.

Urodziny „misiowe” upłynęły w bardzo sympatycznej atmosferze i dostarczyły dzieciom wielu zabawnych wrażeń. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali na koniec małe słodkie misiowe upominki.

Biblioteka dziękuje dzieciom za wspólną zabawę oraz pani przedszkolance Monice Kozłowskiej za pomoc przy organizacji imprezy.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk