logomis2017

25 listopada swoje święto obchodził ulubieniec wszystkich maluchów – Pluszowy Miś. Z tej okazji do Biblioteki Publicznej we Włoszczowie przybyły dzieci z Przedszkola nr 3 przy ulicy 1 Maja.

Przedszkolaków przywitały niedźwiadki: Brunatny i Polarny, które zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Aby przybliżyć historię Pluszowego Misia, starszaki obejrzały prezentację multimedialną. Przedszkolaki wysłuchały również opowiadania Czesława Janczarskiego pt.: „W sklepie z zabawkami” o misiu Uszatku. Następnie podśpiewując misiowe piosenki, tańczyły ze swoimi pluszowymi ulubieńcami. Aby trochę ochłonąć, obejrzały fragment bajki o przygodach Misia Uszatka i kolorowały buźki misiów. Czas upłynął w miłej atmosferze, a na koniec dzieci otrzymały słodką niespodziankę.