Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III miejsce dla Biblioteki Publicznej we Włoszczowie w konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”

DSC 0971

DSC 0971

W dniu 23 listopada 2017 roku odbyło się podsumowanie działań prewencyjnych realizowanych przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach. Biblioteka Publiczna we Włoszczowie zajęła III miejsce w konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej” w kategorii zakładów zatrudniających do 50 pracowników. Dyrektor Anna Adamczyk otrzymała z rąk Janusza Czyża Okręgowego Inspektora Pracy w Kielcach pamiątkowy grawerton oraz publikację „Księga cudów UNESCO”. Wyróżnienia przyznawane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach wręczono podczas czwartkowej gali w Filharmonii Świętokrzyskiej. Pracodawców z całego regionu nagrodzono za wysokie standardy pracy.

W konkursie oceniano pracodawców, którzy organizują pracę w sposób zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników, a także wzorowo przestrzegają przepisów prawa pracy, także tych dotyczących legalności zatrudnienia. Z uwagi na zróżnicowanie zakładów pod względem wielkości zatrudnienia, charakteru produkcji i skali problemów związanych z ochroną pracy, pracodawcy są oceniani w trzech kategoriach – w zależności od liczby zatrudnionych pracowników – do 50, od 51 do 250 i powyżej 250 zatrudnionych. Konkurs przebiega w dwóch etapach. Pierwszy odbywa się na szczeblu okręgowych inspektoratów pracy, najlepsi pracodawcy zaś biorą udział w finale ogólnopolskim.

Fot. 2-4 Paweł Małecki Agencja Gazeta

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

bip

facebook logo.png

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk