Ukraińscy goście w bibliotece

Kolae1

W dniu 10 listopada 2017r. Bibliotekę Publiczną we Włoszczowie odwiedziła 9-osobowa delegacja z Obwodu Winnickiego na Ukrainie, na czele z Andrzejem Łysakiem - Przewodniczącym Illinieckiej Rejonowej Administracji Państwowej. Gościom towarzyszyli przedstawiciele Władzy Powiatu oraz pracownicy Starostwa Powiatowego we Włoszczowie.

Dyrektor biblioteki Anna Adamczyk zapoznała ich ze specyfiką pracy biblioteki oraz oprowadziła po wszystkich agendach oraz Izbie Regionalnej.

Panowie przyjechali na zaproszenie władz Powiatu Włoszczowskiego, m.in. by wziąć udział w obchodach 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

(Zdjęcia: archiwum Starostwa Powiatowego we Włoszczowie)