Dzień Postaci z Bajek

logobaj0911

Dnia 8 listopada w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie odbył się Wielki Bal Bajkowych Postaci w którym brały udział dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 3 przy ulicy 1 Maja. Przedszkolaków przywitały: Myszka Minnie, Dzwoneczek, Masza, Syrenka Arielka oraz Esmeralda. Na powitanie wszyscy uczestnicy zabawy przekazali sobie „iskierkę przyjaźni” i zaśpiewali piosenkę pt.: „Witajcie w naszej bajce”. Dzieci zaprezentowały swoje bajkowe przebrania księżniczek, piratów i superbohaterów. Następnie Myszka Minnie czytała fragmenty bajek, a dzieci miały za zadanie odgadnąć ich tytuły. Były zabawy w skojarzenia, tor przeszkód i układanie puzzli. Impreza zakończyła się pląsami przy rytmicznej muzyce.