Sobotnia Bajkolandia

logojesien2410

W dniu 21 października odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Sobotniej Bajkolandii”. Spotkanie rozpoczęliśmy od przeczytania opowiadania pt.: „Skarby jesieni” z serii „Przygody Fenka.” Rozmawialiśmy także o cechach charakterystycznych jesieni i jej oznakach. Okazało się, że nie wszystkie dzieci lubią tę porę roku, choć zachwyca barwą liści, bywa często mokra i ponura. Następnie wspólnie wykonywaliśmy drzewo przestrzenne – 3D z gazet i liści. Była to doskonała zabawa integracyjna, przy której dzieci miały dużo frajdy. Resztkami energii tworzyliśmy kwiaty z kasztanów i liści. Wysiłek uczestników zajęć opłacił się. Wspólnie stworzyli piękny jesienny bukiet.