Urodziny Kubusia Puchatka

logokub1910

Kubuś Puchatek to bardzo znana i lubiana przez dzieci postać literacka. W tym roku obchodził swoje 91 urodziny. Z tej okazji 16 października bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Koniecznie odwiedziła przedszkolaki.

Bibliotekarka zapoznała dzieci z historią powstania książki o przygodach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Przedszkolaki miały okazję wykazać się wiedzą na temat mieszkańców Stumilowego Lasu i w ciekawy sposób odpowiadały na pytania związane z nimi. Wiele śmiechu było podczas zabawy w przypinanie ogona osiołkowi oraz podczas "balonowego" tańca. Mali uczestnicy zabawy po wysłuchaniu opowiadania o Kubusiu Puchatku pt. "Moja ulubiona pora roku" doskonale poradzili sobie z zadawanymi pytaniami. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki upominek.